OKNA


Okna

System okien S8000 IQ

Ekonomiczność! System profili okiennych S 8000 IQ wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. W trakcie projektowania tego systemu z uszczelnieniem oporowym, o głębokości profilu 74 mm, efektywność i optymali­zacja materiałowa stały w centrum zainteresowania, służącego stworzeniu efektywnego sposobu obróbki, dla zakładów produkujących okna.

Opis systemu okien S8000

System okien S8000 IQ

System okien S9000

Innowacyjne uszczelnienie środkowe! Nowy system GEALAN S 9000 o głębokości 83mm łączy cechy i zalety uszczelnienia środkowego i oporowego. Szerokość systemu, sześć komór w ościeżnicy i skrzydle oraz spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach są gwarantami dla doskonałej izolacji termicznej. Okno to zaspokoi nawet najwyższe oczekiwania.

Opis systemu okien S9000

System okien S9000

Decco

Miłośników klasycznych rozwiązań z pewnością zainteresuje system Decco - unikalne połączenie bardzo dobrych właściwości termicznych i odporności na odkształcenia. Wysokiej jakości profil PCV i twarda uszczelka to świetne dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Decco polecamy w pomieszczeniach gdzie szczególnie zależy nam na małej utracie ciepła, na pewno sprawdzi się w nich doskonale.

Opis systemu Decco

Decco